Sezona 2012-2013

Vítáme všechny příznivce,

fanoušky a sponzory Jenišovického fotbalu v ročníku 2012-2013, ve kterém se po roce opět vracíme zpět do I.B třídy, kam svými výkony a zázemím bezesporu patříme. Budeme se snažit, abychom Vás svým fotbalovým projevem, nasazením a zejména výsledky v tomto ročníku nezklamali a potěšili. V rámci letní přípravy jsme odehráli 3 přípravná utkání, ke kterým vždy nastoupilo smíšené mužstvo z hráčů A a B týmu. První utkání jsme odehráli v Doubravě s místním klubem SK JIZERAN Doubrava a po pěkném a dramatickém utkání jsme vyhráli 4:3, když za nás skórovali Bernard a 3x Ondra Bočok, který nám v tomto utkání vypomohl. Další zápas jsme odehráli v domácím prostředí s týmem SOKOL Plavy, kterému jsme podlehli 4:3, když se za nás trefili dvakrát Vojta Holeček a jednou Aleš Skalický. Poslední přátelské utkání jsme odehráli s dorostem FK Turnov, kterému jsme podlehli 0:3. Svými slovy k začátku soutěže přispěli i oba trenéři A a B mužstva.

trenér týmu A - Petr Randák

Petr Randák, trenér A mužstva:

Na začátku mého příspěvku bych chtěl poděkovat všem hráčům za výkony a přístup v předchozím ročníku 2011-2012, ve kterém jsme se umístili na postupovém druhém místě a po roce se opět vrátili zpět do I. B třídy. Jsem si však vědom toho, že jsme v některých zápasech měli ještě velké rezervy, kterým se musíme v tomto ročníku vyvarovat, abychom se zbytečně nedostali do problémů spočívajících v boji o záchranu. Doufám, že v tomto ročníku budeme předvádět kvalitní fotbal, kterým přitáhneme do našeho fotbalového stánku ještě více fanoušků. Byl bych rád, kdybychom se v tabulce pohybovali v klidném středu tabulky, bez starostí se záchranou.

trenér týmu B - Miloslav Bočok

Miroslav Bočok, trenér B mužstva:

Pro začátek bych rád fanouškům vysvětlil okolnosti našeho souhlasu s postupem do II. třídy. Jelikož po skončení loňského ročníku tuto soutěž opustila hned čtveřice mužstev (Atax Jenišovice, Kokonín,V. Hamry B, kteří postoupily a Camel, který přestoupil do liberecké třídy), bylo v zájmu OFS tuto soutěž doplnit z okresní soutěže (III.třídy). Postup přijal Kokonín B, ale ostatní mužstva z různých důvodů postup odmítla. Těsně před losováním nového ročníku bylo toto místo nabídnuto nám. Podle různých informací bylo riziko, že nový ročník může v III. třídě čítat jen 6 mužstev. V zájmu hráčů A i B týmu jsme se nakonec rozhodli, že postup zkusíme a odehrajeme dvojnásobek mistrovských utkání. Jsem přesvědčen, že pokud k tomuto hráči přistoupí svědomitě, tak se jim to zúročí ve větší zápasové zátěži, větší kvalitě utkání a v získání nových zkušeností, které jim pomohou v dalších ročnících. Mužstvo má potenciál, který předvedlo v jarních odvetných kolech, a pro hráče je to zejména výzva, poprat se třeba i o místo v Áčku. Jsem si vědom, že tato soutěž je náročnější a naše ofenzivní síla nemá takovou kvalitu, jakou bychom potřebovali, a také, že naše hra bude potřebovat trpělivost od hráčů, vedení a hlavně od fanoušků. Naším cílem nejsou jen samotné výsledky a postavení v tabulce, jde zejména o získání nových zkušeností. Já si zejména přeji, aby se mužstvo fotbalem bavilo a výkonnostně stoupalo. Tímto žádám všechny fanoušky - Držte nám palce a přijďte nás podpořit!!!

Adidas
LION SPORT